KONST / Litografier / Offsetlitografi 8077208
*
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2013
kl 18:23:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 06:25:19
1
3.000 kr
11/2 17:16:51
2
2.200 kr
11/2 17:17:20
2
3.000 kr
11/2 17:17:54
2
3.200 kr
11/2 17:26:42
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helmut newton litografier offsetlitografi
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28
*
Offsetlitografi
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
Utrop: | 5.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/2 06:25:19 | 1 | 3.000 kr |
11/2 17:16:51 | 2 | 2.200 kr |
11/2 17:17:20 | 2 | 3.000 kr |
11/2 17:17:54 | 2 | 3.200 kr |
11/2 17:26:42 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helmut newton litografier offsetlitografi
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51 -
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28